Centrum Terapii SENS

Zajmujemy się szeroko pojętą pomocą psychologiczną, pedagogiczną, terapeutyczną i wsparciem rozwojowym.
Naszym założycielem jest Fundacja Per Aspera ad Astra, która od 2014 roku prowadzi Niepubliczną Szkołę Podstawową MOJA SZKOŁA im. Wandy Chotomskiej w Łomiankach. Zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście do tej pory to powód do dumy, ogromna radość, ale także odpowiedzialność i motywacja do dalszej pracy. Odpowiedzią na potrzeby dzieci, młodzieży i ich rodzin, a także kontynuacją naszej misji jest właśnie Centrum Terapii SENS.
Nasz zespół to doświadczeni specjaliści i specjalistki, terapeuci i terapeutki pracujący z nami od lat.
W Sensie prowadzimy zajęcia i terapie z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży.
Oferta dla osób dorosłych jest również bardzo bogata. Zapraszamy na rozwojowe sesje, spotkania indywidualne i warsztaty grupowe. Oferujemy sesje coachingowe, konsultacje kryzysowe, warsztaty terapeutyczne, psychoterapię, grupy wsparcia z nutą art, trening asertywności i rozwoju osobistego a także zabiegi relaksacyjne i terapeutyczne na ciało i twarz.


Nasz adres: Zachodnia 40 lok. 6, ŁOMIANKI

Zapraszamy serdecznie.
Renata Rejer – Dyrektorka Centrum, Agnieszka Zakrzewska – Prezeska Fundacji