Nasza kadra

1) Zarząd i Dyrekcja
Renata Rejer
Wiceprezeska Zarządu Fundacji/Dyrektorka Centrum Terapeutycznego
Agnieszka Zakrzewska
Prezeska Zarządu Fundacji/organ prowadzący
Katarzyna Szczepkowska
Dyrektorka szkoły
Magdalena Niedźwiedzka
Nauczycielka jezyka polskiego, jezyka angielskiego egzaminacyjnego, wicedyrektorka
2) Zespół Edukacji wczesnoszkolnej
Ewa Szafranowicz
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej klasa 3
Agnieszka Johannsen
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej klasa 2
Paulina Rozwadowska
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej klasa 1
Agnieszka Kaszuba
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej klasa 0
3) Zespół Matematyczno-Przyrodniczy
Piotr Szczęśniak
Nauczyciel matematyki, psycholog, wychowawca klasy 4
Monika Pelowska
Nauczycielka chemi
Natalia Ciach
Nauczycielka geografi
Wojciech Wanat
Nauczyciel matematyki
Marcin Etienne
Nauczyciel informatyki
Anna Leszczyńska
Nauczycielka przyrody, biologii, filozofii, wychowawczyni klas 7-8
Adam Kwiatkowski
Nauczyciel fizyki
4) Zespół Humanistyczny
Marcin Piotrowski
Nauczyciel religii
Jolanta Kolary
Nauczycielka plastyki i techniki
Joanna Jaworska
Nauczycielka muzyki
Monika Szustak
Nauczycielka historii i wiedzy o społęczeństwie
Piotr Goliński
Nauczyciel jezyka polskiego, współwychowawca klasy 5
Magdalena Niedźwiedzka
Nauczycielka jezyka polskiego, jezyka angielskiego egzaminacyjnego, wicedyrektorka
5) Zespól Językowy
Katrin Podgórny
Nauczycielka jezyka angielskiego, wychowawczyni klasy 5
Taschinga Chihwai
Nauczyciel jezyka angielskiego
Beata Suleiman
Nauczycielka jezyka angielskiego, wychowawczyni klasy 5
Marta Oskroba
Nauczycielka jezyka angielskiego, wychowawczyni klasy 5
Magdalena Niedźwiedzka
Nauczycielka jezyka polskiego, jezyka angielskiego egzaminacyjnego, wicedyrektorka
6) Zespół Edukacji Sportowej
Łukasz Sip
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
Olha Shpomer
Nauczycielka wychowania fizycznego/nauczycielka współorganizująca kształcenie
Kamil Lewandowski
Nauczyciel wychowania fizycznego
7) Zespół Wsparcia Pedagogiczno-Psychologicznego
Monika Chruścielewska
Pedagożka specjalna/rewalidacja/zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej
Monika Glińska
Nauczycielka współorganizująca kształcenie
Aleksandra Pomianowska
Psycholożka/zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej
Piotr Szczęśniak
Nauczyciel matematyki, psycholog, wychowawca klasy 4
Marta Grądziel
Terapeutka integracji sensorycznej/zespół pomocy-psychologiczno pedagogicznej
Anastazja Kiewlak
Logopedka/zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej
Olha Shpomer
Nauczycielka wychowania fizycznego/nauczycielka współorganizująca kształcenie
8) Zespół opieki świetlicowej
Jolanta Kolary
Nauczycielka plastyki i techniki
Wioleta Kozlowska
Pomoc nauczyciela
Monika Buchta
Pomoc nauczyciela
Aneta Banaszek
Pomoc nauczyciela
Justyna Sadłowska-Kolanowska
Nauczycielka współorganizująca kształcenie/koordynatorka świetlicy
9) Administracja
Sylwia Łabęda
Pracownik gospodarczy
Tomasz Jasiński
Konserwator/zaopatrzeniowiec
Dorota Dragwa
Sekretarz szkoły